Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Trendy w systemach wynagrodzeń. Raport skrócony z badań

12.07.2009
W dniach 21-22 maja 2009r. odbyło się IV Krakowskie Forum Wynagrodzeń organizowane przez firmę Sedlak & Sedlak. W tym czasie Katedra Zarządzania Kapitałem Ludzkim Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przeprowadziła badania, dotyczące kształtowania się trendów w systemach wynagrodzeń w świetle zmian na rynku pracy. Wszystkim z Państwa, którzy poświęcili swój czas na wypełnienie kwestionariusza, a także podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, serdecznie dziękujemy. Jednocześnie jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować fragmenty wyników naszych badań, które powstały przy Państwa pomocy.

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".