Wynagrodzenia dla biznesu

Strefa premium

Materiały dostępne dla użytkowników premium

Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami? Zostań użytkownikiem premium!

Strefa premium portalu wynagrodzenia.pl to dostęp do merytorycznej wiedzy o nagradzaniu pracowników. Główne korzyści płynące z jej posiadania to: dostęp do ponad 752 artykułów wyłącznie dla użytkowników premium, zniżki na wybrane raporty płacowe, dostęp do narzędzi Moja Płaca i Zarobki menedżerów, książki, e-booki oraz materiały z konferencji.

Premiowanie działów podatkowych

Firmy często posiadają odrębny dział wyspecjalizowany w opłacaniu należności podatkowych. Minimalizacja kosztów z tego tytułu może dać organizacji dodatkową przewagę konkurencyjną. Warto więc zadbać o dobry system premiowania działów podatkowych.

czytaj więcej

Premiowanie i motywowanie pracowników działów R&D

Na efekty pracy pracowników działu R&D niejednokrotnie trzeba czekać latami. Dlatego jednorazowe premie są niewystarczającym środkiem motywującym do pracy. Za co więc mogą być nagradzani pracownicy R&D?

czytaj więcej
Raport płacowy Sedlak&Sedlak

Sprawdź ile zarabia:

Moja Płaca to narzędzie prezentujące szczegółowe dane o wynagrodzeniach na poszczególnych stanowiskach.

Dostęp do strefy premium umożliwia bezpłatne korzystanie z 671 pełnych raportów stanowiskowych

zobacz listę stanowisk

Zarobki menedżerów

Zarobki menedżerów to narzędzie, dzięki któremu mogą Państwo sprawdzić wysokość wynagrodzeń otrzymanych przez członków zarządów i rad nadzorczych spółek notowanych na GPW.

Jako użytkownicy premium, mają Państwo dostęp do danych dla 6 wybranych spółek.

Bezpłatne konsultacje telefoniczne

Wszystkim użytkownikom premium naszego portalu oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych dotyczących problematyki wynagrodzeń. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

zamów konsultacje

Artykuł na zamówienie

Jeżeli są Państwo zainteresowani zagadnieniami, które nie zostały opisane na naszym portalu, zachęcamy, aby nas o tym poinformować. Jeżeli tylko będzie to możliwe, w ciągu 4-6 tygodni przygotujemy artykuł na wskazany temat.

zamów artykuł

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem premium?

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą to zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem pod nr telefonu 12 423 00 41 lub do kliknięcia poniższego linku. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zamów dostęp premium