Zarządzanie efektywnością wynagrodzeń

Termin już wkrótce

O szkoleniu

Zarządzanie efektywnością wynagrodzeń jest jednym z najlepszych sposobów radzenia sobie z kryzysem. Koncentracja na efektywności sprawia, że firmy mają do dyspozycji narzędzia nagradzania pozwalające na ścisłe powiązanie budżetu płac z wynikami pracowników. Dodatkowo dobrze skonstruowany system może opierać się na zasadzie dzielenia się wypracowanymi korzyściami, dzięki czemu nie cierpi na tym budżet, gdyż znaczna część wynagrodzenia wypłacana jest z osiągniętego zysku.

Program

ZGŁOŚ CHĘĆ UDZIAŁU

Kolejne warsztaty już wkrótce!

Chcesz otrzymać powiadomienia e-mail o następnych terminach warsztatów?

Przebieg szkolenia

Po krótkim omówieniu idei Performance Management przejdziemy do analizy zależności pomiędzy wydajnością i wynagrodzeniem. Podstawą sukcesu w tym zakresie jest obiektywny i oparty na rzetelnych kryteriach pomiar wyników pracy. Niestety jest to również jeden z największych problemów stojących przed osobami zarządzającymi wynagrodzeniami. Omówienie tych kwestii będzie głównym zadaniem szkolenia. Aby sobie z nimi dobrze radzić, koniecznym jest gromadzenie danych, ich analiza i zaprojektowanie rozwiązań w zakresie nagradzania dostosowanych do specyfiki i możliwości firmy.

Prelegenci

Dr Kazimierz Sedlak

Dyrektor

Twórca najstarszej polskiej firmy doradztwa HR – Sedlak & Sedlak (1990 rok), wydawca pierwszego polskiego raportu płacowego (1997 rok). Organizator 17 konferencji na temat wynagradzania (w tym Krakowskiego Forum Wynagrodzeń w latach 2006 - 2020).

Kontakt


Dane kontaktowe

 • Krakowska Szkoła Wynagrodzeń
  Sedlak & Sedlak
  ul. Królowej Jadwigi 189 B
  30-220 Kraków
 • e-mail: [email protected]
 • tel. (12) 625 59 10
 • wynagrodzenia.pl/warsztaty
 • Masz pomysł odnośnie tematów szkoleń? Potrzebujesz warsztatów zamkniętych dotyczących wynagrodzeń dla Twojej firmy?

  Jesteś zainteresowany kolejnym terminem warsztatów i chciałbyś otrzymać powiadomienie e-mail?

  Napisz do nas!

ORGANIZATOR