Zarządzanie efektywnością wynagrodzeń

Termin już wkrótce

O szkoleniu

Zarządzanie efektywnością wynagrodzeń jest jednym z najlepszych sposobów radzenia sobie z kryzysem. Koncentracja na efektywności sprawia, że firmy mają do dyspozycji narzędzia nagradzania pozwalające na ścisłe powiązanie budżetu płac z wynikami pracowników. Dodatkowo dobrze skonstruowany system może opierać się na zasadzie dzielenia się wypracowanymi korzyściami, dzięki czemu nie cierpi na tym budżet, gdyż znaczna część wynagrodzenia wypłacana jest z osiągniętego zysku.

Program

ZGŁOŚ UDZIAŁ

Kolejne warsztaty już wkrótce!

Brak możliwości rejestracji

Możliwość telefonicznych konsultacji po zakończeniu szkolenia.

Przebieg szkolenia

Po krótkim omówieniu idei Performance Management przejdziemy do analizy zależności pomiędzy wydajnością i wynagrodzeniem. Podstawą sukcesu w tym zakresie jest obiektywny i oparty na rzetelnych kryteriach pomiar wyników pracy. Niestety jest to również jeden z największych problemów stojących przed osobami zarządzającymi wynagrodzeniami. Omówienie tych kwestii będzie głównym zadaniem szkolenia. Aby sobie z nimi dobrze radzić, koniecznym jest gromadzenie danych, ich analiza i zaprojektowanie rozwiązań w zakresie nagradzania dostosowanych do specyfiki i możliwości firmy.

Prelegenci

Dr Kazimierz Sedlak

Dyrektor

Twórca najstarszej polskiej firmy doradztwa HR – Sedlak & Sedlak (1990 rok), wydawca pierwszego polskiego raportu płacowego (1997 rok). Organizator 16 konferencji na temat wynagradzania (w tym Krakowskiego Forum Wynagrodzeń w latach 2006 - 2019).

Kontakt


Dane kontaktowe

 • Krakowska Szkoła Wynagrodzeń
  Sedlak & Sedlak
  ul. Królowej Jadwigi 189 B
  30-220 Kraków
 • e-mail: [email protected]
 • tel. (12) 625 59 10
 • wynagrodzenia.pl/warsztaty
 • Masz pomysł odnośnie tematów szkoleń? Potrzebujesz warsztatów zamkniętych dotyczących wynagrodzeń dla Twojej firmy?

  Jesteś zainteresowany kolejnym terminem warsztatów i chciałbyś otrzymać powiadomienie e-mail?

  Napisz do nas!

ORGANIZATOR