Ile powinieneś zarabiać?

Oceń swoją wartość na rynku pracy. Sprawdź, ile zarabiają inni na Twoim stanowisku. Odbierz indywidualny raport o zarobkach.

czytaj więcej

Ile płacić pracownikom?

Porównaj wynagrodzenie w Twojej firmie do rynkowych stawek płac. Skorzystaj z raportów płacowych Sedlak & Sedlak.

czytaj więcej

Doradztwo płacowe

Skorzystaj z usług doradztwa płacowego i prawnego dla firm. Zbuduj z nami efektywny system wynagrodzeń.

czytaj więcej

Wynagrodzenia kierowników w 2020 roku

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków kierowników w 2020 roku wynosiła 7 641 PLN. Jakie są różnice pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn? W których województwach kierownicy zarabiają najwięcej?

czytaj więcej

Wynagrodzenia pracowników szeregowych w 2020 roku

W 2020 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń wzięło udział 19 092 pracowników szeregowych. Ile zarabiali pracownicy szeregowi w różnych województwach i różnych branżach?

czytaj więcej

Wynagrodzenia osób z różnym wykształceniem w 2020 roku

W niniejszym artykule przedstawiamy dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń na temat zarobków osób z różnym wykształceniem w 2020 roku. Czy wyższe wykształcenie oznacza wyższe wynagrodzenie?

czytaj więcej

Wynagrodzenia osób z różną znajomością języków obcych w 2020 roku

Inwestycja w naukę języków obcych jest dziś bardzo opłacalna. Im wyższy poziom ich znajomości, tym większa szansa na wyższe wynagrodzenie. Potwierdzają to wyniki Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego w 2020 roku.

czytaj więcej

Wynagrodzenia w województwie mazowieckim w 2020 roku

Według Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, mediana płac na Mazowszu w 2020 roku wyniosła 6 200 PLN. To o 1 100 PLN więcej niż wynosi mediana w całym kraju. Jakie kryteria różnicują płace osób zatrudnionych w tym regionie?

czytaj więcej

Wynagrodzenia w Warszawie w 2020 roku

W 2020 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń wzięło udział 15 581 osób zatrudnionych w Warszawie. Ile wynoszą zarobki w tym mieście? Jakie czynniki wpływają na wysokość wynagrodzenia?

czytaj więcej

XV Krakowskie Forum Wynagrodzeń już za nami!

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu podsumowującego to wydarzenie. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość zakupu nagrań video ze wszystkich wystąpień w trakcie XV KFW.

Zamów materiał video z XV edycji

Sprawdź korzyści płynące z posiadania dostępu do strefy premium portalu wynagrodzenia.pl.
Wybierz opcję na miarę swoich potrzeb!