Wynagradzanie handlowców w czasie kryzysu

Termin już wkrótce

O szkoleniu

Wśród najważniejszych problemów z jakimi muszą sobie radzić w czasach kryzysu osoby zarządzające siłami sprzedaży są kwestie związane z niemożliwością rzetelnego ustalania celów handlowcom, utrata możliwości korzystania danych historycznych czy problemy związane z wypłacalnością klientów. Wszystko to wymaga zmiany podejścia do zarządzania wynagrodzeniami handlowców. Szybka rewizja strategii nagradzania to podstawowy warunek podtrzymania motywacji i zaangażowania pracowników sprzedaży.

Program

ZGŁOŚ UDZIAŁ

Kolejne warsztaty już wkrótce!

Chcesz otrzymać powiadomienia e-mail o następnych terminach warsztatów?

Przebieg szkolenia

Głównym celem szkolenia będzie zwrócenie uwagi na konieczność wprowadzenia szybkich zmian w systemach nagradzania handlowców. Utrata rynkowych punktów odniesienia, spadek obrotów, wzrost zatorów płatniczych sprawiają, że jak najszybciej należy zmodyfikować dotychczasowe sposoby rozliczania wyników. W kolejnym etapie omówimy jak dostosować system do możliwości rynkowych przy dbałości o zachowanie płynności finansowej firmy. Następnie poruszymy kwestie kontroli kosztów wynagrodzeń i ich powiazanie z wynikami. Równie ważne będzie zwrócenie uwagi na maksymalizowanie efektywności handlowców i dostosowanie systemu motywacyjnego do możliwości firmy i chłonności rynku.

Prelegenci

Dr Kazimierz Sedlak

Dyrektor

Twórca najstarszej polskiej firmy doradztwa HR – Sedlak & Sedlak (1990 rok), wydawca pierwszego polskiego raportu płacowego (1997 rok). Organizator 17 konferencji na temat wynagradzania (w tym Krakowskiego Forum Wynagrodzeń w latach 2006 - 2020).

Iwona Wabik-Szuba

Kierownik Projektu

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W Sedlak & Sedlak pracuje od siedmiu lat, obecnie na stanowisku kierownik projektu. Współtworzy raporty płacowe i uczestniczy w projektach doradczych m.in. w zakresie audytu systemów wynagradzania, wartościowania stanowisk pracy i budowania systemów motywacyjnych. Współtwórca polskiej koncepcji łącznych korzyści z pracy - Total Rewards.

Kontakt


Dane kontaktowe

 • Krakowska Szkoła Wynagrodzeń
  Sedlak & Sedlak
  ul. Królowej Jadwigi 189 B
  30-220 Kraków
 • e-mail: [email protected]
 • tel. (12) 625 59 10
 • wynagrodzenia.pl/warsztaty
 • Masz pomysł odnośnie tematów szkoleń? Potrzebujesz warsztatów zamkniętych dotyczących wynagrodzeń dla Twojej firmy?

  Jesteś zainteresowany kolejnym terminem warsztatów i chciałbyś otrzymać powiadomienie e-mail?

  Napisz do nas!

ORGANIZATOR