Premiowanie w czasach kryzysu

Termin już wkrótce

O szkoleniu

Trudno sobie wyobrazić firmę bez systemu motywacyjnego, ale równie trudno jest znaleźć przedsiębiorstwo, w którym istnieje bezpośredni i łatwo mierzalny związek między wypłacanymi premiami a wynikami pracy. Kwestia ta jest szczególnie ważna w czasie zawirowań na rynku. Problemy gospodarcze sprawiają, że każda złotówka przeznaczona na premie powinna gwarantować ściśle określone korzyści firmie. Aby tak się stało konieczne są zmiany dotychczasowych planów motywacyjnych i dostosowanie ich do nowej rzeczywistości rynkowej.

Program

ZGŁOŚ UDZIAŁ

Kolejne warsztaty już wkrótce!

Chcesz otrzymać powiadomienia e-mail o następnych terminach warsztatów?

Przebieg szkolenia

Brak możliwości rozsądnego przewidzenia sytuacji rynkowej i konieczność modyfikacji planów rocznych sprawiają, że dotychczasowe kryteria i zasady naliczania premii wymagają modyfikacji. W pierwszej części szkolenia pokażemy jak dostosować system motywowania do sytuacji finansowej w jakiej znalazły się firmy. Kolejnym krokiem będzie pokazanie jak łączyć premie z wynikami pracownika oraz jakie zmiany wprowadzać w systemie nagradzania, by zachować płynność finansową. Następnie omówimy narzędzia pozwalające zwiększyć i monitorować efektywność systemu premiowania.

Prelegenci

Dr Kazimierz Sedlak

Dyrektor

Twórca najstarszej polskiej firmy doradztwa HR – Sedlak & Sedlak (1990 rok), wydawca pierwszego polskiego raportu płacowego (1997 rok). Organizator 17 konferencji na temat wynagradzania (w tym Krakowskiego Forum Wynagrodzeń w latach 2006 - 2020).

Kontakt


Dane kontaktowe

 • Krakowska Szkoła Wynagrodzeń
  Sedlak & Sedlak
  ul. Królowej Jadwigi 189 B
  30-220 Kraków
 • e-mail: [email protected]
 • tel. (12) 625 59 10
 • wynagrodzenia.pl/warsztaty
 • Masz pomysł odnośnie tematów szkoleń? Potrzebujesz warsztatów zamkniętych dotyczących wynagrodzeń dla Twojej firmy?

  Jesteś zainteresowany kolejnym terminem warsztatów i chciałbyś otrzymać powiadomienie e-mail?

  Napisz do nas!

ORGANIZATOR