Wynagrodzenia członków zarządów spółek sektora informatycznego w 2007 roku
- ile 2007 roku zarabiali menedżerowie spółek branży IT,
- ile zarobili debiutanci z 2007 roku,
- jak na wysokość wynagrodzenia wpływały takie czynniki jak: funkcja pełniona w zarządzie, staż menedżera czy wielkość spółki,
- ile wynosił typowy budżet płac dla zarządu,
- ile na wynagrodzenia zarządu przeznaczyły konkretne spółki i ile wyniosło średnie wynagrodzenie menedżera w każdej z nich,
- ile zarobił każdy ze 114 menedżerów z 26 spółek uwzględnionych w raporcie.
1. Przeciętne wynagrodzenie członków zarządów spółek IT oraz rozkłady wynagrodzeń.
2. Wynagrodzenia w zależności od pełnionej funkcji, stażu pracy, wielkości zatrudnienia, przychodu, wyniku finansowego, aktywów.
3. Produktywność i rentowność funduszy wynagrodzeń zarządów.
CZĘŚĆ II. RANKINGI I ZESTAWIENIA WYNAGRODZEŃ MENEDŻERÓW
1. Wielkość funduszy wynagrodzeń zarządu w poszczególnych spółkach
2. Średnie roczne wynagrodzenia członków zarządu w poszczególnych spółkach.
3. Ranking wynagrodzeń wszystkich menedżerów.
4. Lista 10 najlepiej zarabiających prezesów, 10 najlepiej zarabiających wiceprezesów oraz 10 najlepiej zarabiających członków zarządów.
5. Zestawienie wynagrodzeń menedżerów w poszczególnych spółkach.
Niniejszy dokument służy wyłącznie do użytku wewnętrznego. Żadna jego część nie może być rozpowszechniania, cytowana lub kopiowana bez wcześniejszej pisemnej zgody Sedlak & Sedlak.
Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem dokumentu do użytku zewnętrznego (realizacja usług z wykorzystaniem analiz zawartych w raporcie) prosimy o kontakt telefoniczny 12 625 59 10 lub o uzupełnienie formularza
1. Administratorem danych osobowych jest spółka Sedlak & Sedlak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Krakowie, ul. Królowej Jadwigi 189B, 30-220 Kraków, KRS 0000696833, NIP 6772425659, REGON: 368347550.
2. Celem przetwarzania danych są cele naukowe i statystyczne. Dane pochodzą ze źródeł publicznie dostępnych, do których dostęp ma każda osoba. Podstawą prawną przetwarzania tych danych przez administratora jest jego prawnie uzasadniony interes wyrażający się sporządzaniem zestawień naukowych lub statystycznych w oparciu o publicznie dostępne źródła danych.
3. Odbiorcami danych są podmioty nabywające sporządzane przez administratora raporty płacowe a także podmioty świadczące usługi na rzecz administratora, w szczególności usługi hostingowe.
4. Z uwagi na to, że przetwarzane dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł danych, okres ich przetwarzania przez administratora będzie uzależniony od tego, jak długo te źródła danych pozostaną publicznie dostępne.
5. Osoba, której dane dotyczą ma prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, na zasadach i w okolicznościach przewidzianych w przepisach prawa, i o ile przepisy prawa przewidują możliwość skorzystania z tych praw ze względu na charakter danych i charakter przetwarzania.
6. Administrator nie wykorzystuje danych do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Dział analiz wynagrodzeń odpowie na Twoje pytania
+48 12 625 59 10
Zapytaj o raport