Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Wynagrodzenia osób na najwyższych stanowiskach w firmie CISCO Systems w 2007 Roku

02.06.2008 Łukasz Stępień
Jest to kolejny artykuł prezentujący system wynagrodzeń dyrektorów w dużych przedsiębiorstwach międzynarodowych. Cisco jest amerykańską firmą specjalizującą się w branży informatycznej. W niniejszym artykule opisano zasady przyznawania wynagrodzeń kluczowym pracownikom oraz dyrektorom niezależnym. Omówione zostały plany dotyczące płac i dodatków, jakie zostały skonstruowane dla potrzeb firmy. Dokładnie opisano elementy składowe wynagrodzenia dyrektora generalnego. W artykule zostały również porównane kwoty przeznaczone na pensje dyrektorów niezależnych oraz dyrektorów wewnętrznych. Omówiono kryteria przydziału wynagrodzeń dla osób na najwyższych stanowiskach w firmie. Dane pochodzą z roku fiskalnego 2007, który obejmował w firmie Cisco okres od 28 lipca 2006 do 28 lipca 2007.
Łukasz Stępień

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".