Artykuły

Ile da się na tym zarobić,czyli zarobki pań świadczących o płatne usługi seksualne

24.11.2010
Niniejszy artykuł bazuje na wynikach badania przeprowadzonego w 2010 roku przez Redakcję portalu wynagrodzenia.pl na serwisach zawierających ogłoszenia towarzyskie. Przeanalizowanych zostało 178 ogłoszeń z siedmiu największych miast Polski oraz ogłoszenia zamieszczane przez agencje towarzyskie. Prezentowane wyniki pokazują wynagrodzenia osób świadczących płatne usługi seksualne w wymiarze półgodzinnym, godzinnym oraz całonocnym. Wyniki te zostały ekstrapolowane na miesięczne wynagrodzenie osób trudniących się tą profesją. Dane pokazują, że świadcząc tego typu usługi zarobić można od 1 100 PLN do nawet 24 000 PLN miesięcznie. Mediana dla największych miast w Polsce za całonocne usługi seksualne wyniosła od 900 PLN w Poznaniu do 1 500 PLN w Warszawie. Publikacja pokazuje również związki wynagrodzenia z wiekiem „usługodawczyń” oraz znajomością języka angielskiego. Artykuł zawiera 10 wykresów oraz 2 tabele.

Materiał dostępny tylko dla użytkowników którzy w pełni uzupełnili swój profil.


Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta wystarczy:

Zarejestrować się

Po rejestracji otrzymasz:

  • dostęp do 2851 artykułów,
  • co tydzień najnowsze informacje ze świata wynagrodzeń.
Zarejestruj się

lub

Wykupić dostęp premium

Stając się użytkownikiem premium portalu wynagrodzenia.pl otrzymasz:

  • dostęp do 3638 artykułów,
  • dostęp do 840 raportów stanowiskowych,
  • dostęp do wybranych raportów płacowych,
  • do 50% zniżki na najnowsze raporty,
  • e-booki o motywowaniu,
  • oraz inne korzyści.
Dowiedz się więcej
Wybierz opcję dostosowana do Twoich potrzeb! Przetestuj strefę premium.
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".