Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Zarobki dyrektorów General Mills Inc.

21.12.2016 Maciej Łukasiak
General Mills Inc. jest jednym z największych amerykańskich koncernów spożywczych. Główna siedziba firmy mieści się na przedmieściach Minneapolis, w Golden Valley w stanie Minnesota. Koncern zatrudnia ponad 39 tys. pracowników. Większość fabryk spółki mieści się w USA, pozostałe w Azji, Australii, Europie (m.in. we Francji i Wielkiej Brytanii). W portfolio koncernu znajduje się ponad 89 marek produktów spożywczych takich jak: jogurty Yoplait, lody Häagen-Dazs, płatki Cheerios oraz wiele innych np.mrożonki, tortille, ciasta w proszku.W Proxy Statement General Mills Inc. ujawnia dane o zarobkach top menedżerów za rok podatkowy 2016, w którym korporacja osiągnęła 16,6 mld USD przychodu.
Maciej Łukasiak

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".