Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Wynagrodzenie dyrektorów Kellogg Company

16.11.2020 Maciej Łukasiak
Dla sporej części mieszkańców USA każde śniadanie zaczyna się z którymś produktem firmy Kellogg. Spółka jest bowiem właścicielem szerokiego portfolio marek płatków śniadaniowych: kukurydzianych Corn Flakes, pełnoziarnistych All-Bran, pokrytych lukrem Frosted Flakes oraz różnych cynamonowych, czekoladowych i owocowych ich odmian. Dodatkowo w 2012 roku zakupiła od Procter & Gamble najpopularniejszą markę chipsów w tubie – Pringles, mocno wchodząc na rynek przekąsek. Siedziba koncernu znajduje się w Battle Kreek w stanie Michigan w USA, największa fabryka w Trafford, w obrębie aglomeracji Manchesteru w Wielkiej Brytanii. W Polsce od 2014 roku istnieje nowoczesna fabryka chipsów Pringles w Kutnie, skąd są one eksportowane do Europy, na Bliski Wschód i do Afryki. Kellogg zatrudnia blisko 33 tysiące osób na całym świecie. W 2018 roku osiągnął przychody rzędu 13,55 mld USD oraz 1,34 mld zysku netto.
Maciej Łukasiak

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".