Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Wynagrodzenia amerykańskich CEO w sektorze bankowym na przykładzie Bank of America, Bank of New York, Wells Fargo i JPMorgan Chase

17.10.2006 Michalina Szczepańska
Artykuł zawiera informacje o zasadach wynagradzania kluczowych menedżerów w największych bankach w Stanach Zjednoczonych. Opisane są zasady i kryteria, według których komitety do spraw wynagrodzeń ustalają wysokości wynagrodzeń dla swoich menedżerów. Przedstawione są również poszczególne elementy wynagrodzenia i poziomy płac całkowitych uzyskanych przez najważniejszych menedżerów w Bank of America, Bank of New York, Wells Fargo i JPMorgan Chase w 2005 roku.
Michalina Szczepańska

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".