Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

System wynagrodzeń w Barclays Bank

21.02.2011 Tomasz Aleksandrowicz
Artykuł przedstawia system wynagrodzeń w jednej z największych instytucji finansowej na świecie – Barclays Bank. Omówiona w nim została polityka wynagrodzeń, rola komitetu ds. wynagrodzeń, struktura najwyższych władz banku, składniki i poziom wynagrodzeń rady – zarówno dyrektorów wykonawczych jak i dyrektorów niewykonawczych, fundusz płac pracowników oraz najważniejsze systemy wynagrodzeń długoterminowych. Artykuł opiera się na danych z lat 2007 – 2009, w niektórych przypadkach również z lat wcześniejszych. W artykule znajdą Państwo również informacje na temat wpływu kryzysu finansowego na system wynagrodzeń banku.
Tomasz Aleksandrowicz

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".