Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

System wynagradzania w firmie Motorola - część I

17.08.2009
Artykuł przedstawia informacje na temat systemu wynagradzania w firmie Motorola - podstawowe składniki pakietu płac oraz świadczenia dodatkowe. Przedstawiono w jaki sposób skonstruowany jest pakiet wynagrodzenia całkowitego. Część uwagi poświęcono benefitom, jakie oferowane są pracownikom Motoroli we wszystkich oddziałach na świecie. Opisano również gdzie w Polsce znajdują się centra firmy i na jakie świadczenia dodatkowe mogą liczyć zatrudnione w nich osoby. Warto zauważyć, że w każdym kraju - choć w oparciu o te same założenia - opracowano nieco odmienne strategie wynagradzania. Artykuł jest pierwszą (z trzech) częścią przedstawiającą system płacowy firmy Motorola.

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".