Artykuły

Sposoby wynagradzania menedżerów w IBM

18.10.2005 Paweł Kowalski
Artykuł omawia system wynagradzania członków zarządu IBM Corporation. Zawiera informacje na temat stawek oferowanych przez firmę jej najważniejszym menedżerom, płac podstawowych oraz uzyskiwanych przez te osoby dodatków finansowych i pozafinansowych. Uwzględnia dane dotyczące oferowanych przez przedsiębiorstwo dodatkowych wynagrodzeń w postaci akcji, opcji na akcje lub dodatków w ramach długoterminowych planów motywacyjnych. W artykule przedstawiono również informacje na temat przeciętnych płac w IBM na stanowiskach specjalistycznych, szacowanych na podstawie wysokości wynagrodzeń proponowanych w ofertach pracy na rynku brytyjskim.
Paweł Kowalski

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się

Polub wynagrodzenia.pl

Udostępnij

Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".

Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Kontakt: [email protected]