Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Polityka wynagrodzeń managementu w BMO Financial Group

13.06.2006 Alicja Piastowicz
BMO Financial Group jest najstarszym kanadyjskim bankiem działającym na terenie zarówno Kanady jak i Stanów Zjednoczonych i zatrudniającym ponad 34 tysiące pracowników. Jest też liderem w dziedzinie corporate governance, co potwierdzają przyznawane mu od lat tytuły zwycięscy w rozmaitych plebiscytach i raportach. Niewątpliwie na uwagę zasługuje, skonstruowana w błyskotliwy sposób, polityka wynagrodzeń menedżerów, oparta na zasadzie „konkurencyjna płaca za konkurencyjną pracę”. Mechanizmy w nią wpisane promują menedżerów wydajnych i skutecznych, motywują i stymulują ciągły rozwój firmy. Mechanizmy te są źródłem satysfakcji pracowników, klientów oraz akcjonariuszy.
Alicja Piastowicz

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".