Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Polityka wynagradzania w firmie eBay Inc.

20.10.2008 Artur Pałasz
Artykuł stanowi opis najważniejszych założeń systemu wynagradzania w firmie eBay Inc., będącej od lat liderem w zakresie internetowych usług aukcyjnych. W opracowaniu znajdą Państwo informacje o działaniach Komitetu ds. Wynagrodzeń w eBay, który podejmuje najważniejsze decyzje w sprawie płac dyrektorów oraz członków zarządu. Dodatkowo analizie pod kątem celowości oraz procedur ustalania wartości poddane zostały elementy systemu wynagrodzeń, na które oprócz płacy podstawowej składają się dodatki w postaci gotówki oraz akcji. Ponadto artykuł został wzbogacony danymi przedstawiającymi wysokość oraz strukturę wynagrodzeń zarówno dyrektorów jak i członków zarządu firmy. Artykuł zawiera 3 tabele.
Artur Pałasz

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".