Informacje o badaniu: W 2016 roku w badaniu uczestniczyły 145 782 osoby. Ze względów metodologicznych w obliczeniach końcowych uwzględniliśmy dane 115 163 respondentów. 61% uczestników badania ma nie więcej niż 35 lat, 67% mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 69% ma wykształcenie wyższe, 47% pracuje w wielkich lub dużych przedsiębiorstwach, zaś 79% pracuje w firmach prywatnych.
Partnerzy badania: interia.pl, interviewme.pl
Przypominamy, że głównym celem OBW jest prezentacja stawek wynagrodzeń na poszczególnych stanowiskach (m.in. poprzez moduł "Moja płaca”). W związku z tym, ze względu na nielosowy charakter próby, wyniki ogólne należy traktować, jako orientacyjne. Opisują one jedynie konkretną badaną próbę. Porównując dane z poszczególnych edycji OBW prosimy pamiętać, iż brały w nich udział inne osoby. Miło nam przy okazji poinformować, że od pierwszej edycji w 2003 roku naszą ankietę wypełniło 1 276 051 osób.
Dane ogólne
W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń wzięły udział 15 592 osoby, deklarujące posiadanie dyplomu magistra inżyniera, którejś z uczelni wymienionych w tabeli 1. Mediana ich miesięcznych wynagrodzeń całkowitych wyniosła 5 500 PLN brutto. Połowa z nich zarabiała w przedziale od 3 896 do 8 200 PLN brutto.
Wynagrodzenia absolwentów studiów II stopnia
publicznych uczelni technicznych w Polsce w 2016 roku (brutto w PLN)
Źródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone przez Sedlak & Sedlak w 2016 roku
Zestawienie uczelni
Najwyżej opłacani w 2016 roku byli absolwenci Politechniki Warszawskiej (mediana 6 600 PLN brutto). O 300 PLN mniej zarabiali przeciętnie alumni Politechniki Wrocławskiej. Najniższą medianę wynagrodzeń osiągnęli magistrzy inżynierowi po politechnikach z Białegostoku, Lublina, Rzeszowa i Kielc (4 500 PLN).
Wynagrodzenia magistrów inżynierów publicznych uczelni technicznych w Polsce w 2016 roku (brutto w PLN)
|
szkoła wyższa |
próba |
25% zarabiało nie więcej niż |
mediana |
25% zarabiało nie mniej niż |
|
Politechnika Warszawska |
1 553 |
4 600 |
6 600 |
10 000 |
|
Politechnika Wrocławska |
2 194 |
4 250 |
6 300 |
9 000 |
|
Politechnika Gdańska |
1 083 |
4 000 |
5 710 |
8 833 |
|
Politechnika Łódzka |
1 071 |
4 000 |
5 600 |
8 121 |
|
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie |
2 155 |
3 890 |
5 500 |
8 150 |
|
Politechnika Poznańska |
1 366 |
4 000 |
5 425 |
8 000 |
|
Politechnika Śląska |
1 902 |
3 850 |
5 400 |
8 000 |
|
Politechnika Częstochowska |
421 |
3 700 |
5 250 |
8 100 |
|
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki |
1 030 |
3 650 |
5 160 |
7 600 |
|
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie |
514 |
3 600 |
5 000 |
7 500 |
|
Politechnika Opolska |
293 |
3 500 |
4 940 |
7 000 |
|
Politechnika Koszalińska |
172 |
3 800 |
4 800 |
6 700 |
|
Politechnika Białostocka |
414 |
3 220 |
4 500 |
6 500 |
|
Politechnika Lubelska |
488 |
3 390 |
4 500 |
6 600 |
|
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza |
560 |
3 095 |
4 500 |
6 525 |
|
Politechnika Świętokrzyska w Kielcach |
376 |
3 200 |
4 500 |
6 775 |
Źródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone przez Sedlak & Sedlak w 2016 roku
Wynagrodzenia w branżach
Wykres 1. zawiera zestawienie median wynagrodzeń magistrów inżynierów w różnych branżach.
Mediany wynagrodzeń absolwentów publicznych uczelni technicznych
pracujących w różnych branżach w 2016 roku (brutto w PLN)
Źródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone przez Sedlak & Sedlak w 2016 roku
Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych na różnych poziomach zarządzania (brutto w PLN)
|
poziom |
próba |
25% zarabiało nie więcej niż |
mediana |
25% zarabiało nie mniej niż |
|
pracownik szeregowy |
1 433 |
2 500 |
3 100 |
4 000 |
|
specjalista |
8 893 |
3 700 |
5 000 |
7 000 |
|
kierownik |
4 276 |
5 078 |
7 150 |
10 000 |
|
dyrektor/zarząd |
990 |
9 700 |
14 000 |
20 000 |
Źródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone przez Sedlak & Sedlak w 2016 roku
Zarobki osób o różnym stażu pracy
Wykres 2. przedstawia mediany zarobków osób o różnym stażu pracy. W pierwszym roku pracy mediana magistrów inżynierów po publicznych uczelniach technicznych wyniosła w 2016 roku 3 063 PLN brutto. Z kolei osoby pracujące 16 i więcej lat osiągnęły medianę w wysokości 7 500 PLN brutto.
Wynagrodzenia absolwentów publicznych uczelni technicznych
o różnym stażu pracy w 2016 roku (brutto w PLN)
Źródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone przez Sedlak & Sedlak w 2016 roku
Wynagrodzenia na stanowiskach
Tabela 3. przedstawia wynagrodzenia magistrów inżynierów na wybranych stanowiskach.
Wynagrodzenia absolwentów publicznych uczelni technicznych
na wybranych stanowiskach w 2016 roku (brutto w PLN)
|
stanowisko |
próba |
25% zarabiało nie więcej niż |
mediana |
25% zarabiało nie mniej niż |
|
kierownik projektu |
549 |
6 500 |
8 516 |
11 000 |
|
programista Java |
279 |
5 950 |
8 000 |
10 000 |
|
programista C/C++ |
240 |
5 800 |
7 500 |
10 000 |
|
programista .NET |
199 |
5 500 |
7 300 |
9 800 |
|
kierownik budowy |
350 |
5 000 |
6 600 |
8 500 |
|
inżynier procesu produkcji |
342 |
4 500 |
5 600 |
7 000 |
|
konstruktor |
685 |
3 800 |
4 850 |
6 000 |
|
technolog produkcji |
301 |
3 220 |
4 000 |
4 950 |
|
inżynier budowy |
438 |
3 300 |
3 800 |
4 610 |
|
asystent projektanta (budownictwo) |
387 |
2 600 |
3 300 |
4 000 |
Źródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone przez Sedlak & Sedlak w 2016 roku
Ankietę do badania można znaleźć tutaj.
Wyjaśnienie terminów użytych w artykule:
wynagrodzenie całkowite – miesięczne wynagrodzenie brutto przysługujące pracownikowi z uwzględnieniem wszystkich ruchomych dodatków pieniężnych, takich jak: premie, nagrody i inne;
mediana – wartość dzieląca wszystkie dane na pół. Poniżej i powyżej mediany znajduje się dokładnie po 50% danych. Innymi słowy, jeżeli mediana wynosi 3 000 PLN, to znaczy, że wynagrodzenie na danym stanowisku jest w połowie zakładów niższe, a w połowie wyższe od 3 000 PLN. Mediana jest miarą statystyczną, która lepiej niż średnia, oddaje tendencję centralną wyników, ponieważ średnia może być zaburzona przez wyniki skrajne;
górny kwartyl – wartość, powyżej której mieści się 25% danych. Innymi słowy, jeżeli górny kwartyl wynosi 5 500 PLN, to 75% osób zatrudnionych na danym stanowisku zarabia poniżej, a 25% powyżej 5 500 PLN;
dolny kwartyl – wartość, poniżej której mieści się 25% danych. Innymi słowy, jeżeli dolny kwartyl wynosi 2 000 PLN, to 25% osób zatrudnionych na danym stanowisku zarabia poniżej, a 75% powyżej 2 000 PLN.