Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Polityka wynagrodzeń w firmie Armatura Kraków S.A.

02.11.2010 Krzysztof Domagała
W artykule znajdą Państwo informacje o ogólnych tendencjach w wynagrodzeniach spółki Armatura Kraków S.A. w latach 2007-2009. Tekst został podzielony na trzy zasadnicze części. Pierwsza prezentuje ogólne informacje o składowych wynagrodzenia. Jest tu więc krótka charakterystyka wynagrodzenia stałego, zmiennego oraz dochodów odroczonych. Druga część omawia ogólne tendencje w wynagrodzeniach i zatrudnieniu w całej spółce. Ostatni fragment traktuje o zarobkach członków zarządu. Opisano składniki wynagrodzenia całkowitego w poszczególnych latach. Znajdą tu Państwo również informacje o warunkach wypłacania premii z tytułu funkcjonowania w spółce Programu Motywacyjnego za lata 2007-2009 oraz 2010-2012. Artykuł zawiera 1 wykres i 5 tabel.
Krzysztof Domagała

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".