Strona główna

Wynagrodzenia menedżerów

Ile zarabiają dyrektorzy Pfizer?

Pfizer to międzynarodowa amerykańska korporacja farmaceutyczna. Zatrudnia ponad 88 tys. osób, jej przychód w 2020 roku wyniósł blisko 42 mld USD, a zysk netto 9,6 mld USD. Jest notowana na giełdzie NYSE oraz wchodzi w skład indeksu S&P 100.

czytaj więcej

Podsumowanie raportu "Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2020 roku"

W tegorocznej edycji przeanalizowaliśmy dane na temat wynagrodzeń 2 2234 członków rad nadzorczych z 318 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

czytaj więcej

Podsumowanie raportu „Wynagrodzenia członków zarządów w 2020 roku"

Raport o wynagrodzeniach członków zarządów ukazuje się po raz siedemnasty. W tegorocznej edycji przeanalizowaliśmy dane na temat wynagrodzeń 1 256 menedżerów (w tym 836 osób, które przepracowały cały 2020 rok) z 318 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

czytaj więcej

Jak tworzy się programy motywacyjne dla kadry zarządzającej w Polsce?

W ostatnich latach Sedlak & Sedlak obserwuje coraz większe zainteresowanie przedsiębiorstw tematyką premiowania kadry zarządzającej w długim horyzoncie czasowym. Doskonałym narzędziem pozwalającym na powiązanie wynagrodzenia menedżerów z wynikami ich pracy na przestrzeni kilku lat są programy motywacyjne. W poniższym artykule dowiedzą się Państwo w jaki sposób są one konstruowane. Jak długo trwają? Do kogo są kierowane? Jaki procent kapitału przekazywany jest menedżerom? Jakie miary wyników są w nich stosowane.

czytaj więcej

Zarobki menedżerów

Zarobki menedżerów to narzędzie dzięki, któremu mogą Państwo sprawdzić wynagrodzenia otrzymane przez członków zarządów i rad nadzorczych spółek notowanych na GPW.


Prezentujemy dane o wynagrodzeniach:

1 500 członków zarządów
2 500 członków rad nadzorczych
z 360 spółek notowanych na GPW