Strona główna

Wynagrodzenia menedżerów

Executive Compensation Bulletin

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani informacjami na temat wynagrodzeń menedżerów polecamy nasz biuletyn - Executive Compensation Bulletin

Podsumowanie raportu "Wynagrodzenia członków rad nadzorczych w 2019 roku"

W tegorocznej edycji przeanalizowaliśmy dane na temat wynagrodzeń 2 083 członków rad nadzorczych z 335 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

czytaj więcej

Podsumowanie raportu „Wynagrodzenia członków zarządów w 2019 roku"

Raport o wynagrodzeniach członków zarządów ukazuje się po raz szesnasty. W tegorocznej edycji przeanalizowaliśmy dane na temat wynagrodzeń 1 303 menedżerów (w tym 902 osób, które przepracowały cały 2019 rok) z 343 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

czytaj więcej

Podsumowanie raportu „Wynagrodzenia członków zarządów banków w 2019 roku”

W porównaniu do roku 2018 – rok 2019 można uznać za dobry dla banków. Czy poprawa sytuacji finansowej w bankach miała wpływ na wynagrodzenia ich zarządów?

czytaj więcej

Jak tworzy się programy motywacyjne dla kadry zarządzającej w Polsce?

W ostatnich latach Sedlak & Sedlak obserwuje coraz większe zainteresowanie przedsiębiorstw tematyką premiowania kadry zarządzającej w długim horyzoncie czasowym. Doskonałym narzędziem pozwalającym na powiązanie wynagrodzenia menedżerów z wynikami ich pracy na przestrzeni kilku lat są programy motywacyjne. W poniższym artykule dowiedzą się Państwo w jaki sposób są one konstruowane. Jak długo trwają? Do kogo są kierowane? Jaki procent kapitału przekazywany jest menedżerom? Jakie miary wyników są w nich stosowane.

czytaj więcej

Zarobki menedżerów

Zarobki menedżerów to narzędzie dzięki, któremu mogą Państwo sprawdzić wynagrodzenia otrzymane przez członków zarządów i rad nadzorczych spółek notowanych na GPW.


Prezentujemy dane o wynagrodzeniach:

1 500 członków zarządów
2 500 członków rad nadzorczych
z 360 spółek notowanych na GPW