Ile powinieneś zarabiać?

Oceń swoją wartość na rynku pracy. Sprawdź, ile zarabiają inni na Twoim stanowisku. Odbierz indywidualny raport o zarobkach.

czytaj więcej

Ile płacić pracownikom?

Porównaj wynagrodzenie w Twojej firmie do rynkowych stawek płac. Skorzystaj z raportów płacowych Sedlak & Sedlak.

czytaj więcej

Jak wynagradzać?

Zapraszamy do zapoznania się z najobszerniejszym zbiorem wiedzy o teorii i praktyce wynagradzania pracowników.

czytaj więcej

Wynagrodzenie dyrektorów największej linii lotniczej świata

Tytuł największej linii lotniczej dzierży obecnie American Airlines. Linia zatrudnia ponad 122 tys. osób, posiada ponad 950 samolotów i lata do 350 miast na całym świecie, przewożąc 51 mln pasażerów rocznie. A jak wynagradzają menedżerów?

czytaj więcej

Nadchodzi pierwsze przekształcenie umów terminowych

W listopadzie po raz pierwszy od nowelizacji art. 251 k.p., wprowadzającej limit 33 miesięcy zatrudnienia terminowego, upłynie wspomniany limit. Konsekwencją tego może być przekształcenie dotychczasowych kontraktów zawartych na czas określony w umowy na czas nieokreślony.

czytaj więcej

Jak pracownicy oceniają firmowe systemy premiowania?

Głównymi celami systemów premiowania są nagradzanie za dobre wyniki oraz zwiększenie efektywności pracowników. Ich założeniem jest, że w zamian za dodatkowe wynagrodzenie pracownicy będą bardziej zmotywowania, a ich zaangażowanie w pracę będzie większe.

czytaj więcej

Jawność płac w ofercie rekrutacyjnej
- wywiad z Agatą Chodkowską z rec4rec PROJECT

W niniejszym wywiadzie poruszamy kwestię transparentności i jawności wynagrodzeń w procesach rekrutacyjnych. Nasz ekspert opowiada o praktykach, trendach, zaletach oraz potencjalnych problemach, które mogą wynikać z otwartości w tym zakresie.

czytaj więcej

Które spółki Skarbu Państwa najefektywniej wydatkują środki przeznaczone na wynagrodzenia?

Częste zmiany w zarządach spółek Skarbu Państwa przyciągają uwagę opinii publicznej. Warto przyjrzeć się zatem, czy pieniądze mające wspierać interes społeczny są wydatkowane w efektywny sposób.

czytaj więcej

Zarobki testerów oprogramowania w 2018 roku

Testerzy w branży IT to grupa pracowników odpowiadająca za sprawdzenie i zapewnienie jakości dostarczanego oprogramowania. W Raporcie Płacowym Sedlak & Sedlak 2018 dla branży IT przedstawiamy wysokość zarobków testerów oprogramowania w 2018 roku.

czytaj więcej
kalkulator wynagrodzeń

Kalkulator wynagrodzeń

Przelicz zarobki brutto/netto, oblicz składki i koszty pracodawcy

oblicz