Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Wynagrodzenia osób na najwyższych stanowiskach w Dell Computer Corporation

25.08.2008 Jarosław Burdek
Artykuł omawia wynagrodzenie dyrektorów niezależnych oraz wykonawczych w przedsiębiorstwie Dell Computer Corporation. Dell jest amerykańską firmą specjalizującą się w branży komputerowej notowaną na NASDAQ. W artykule prezentowane są składniki wynagrodzenia oraz ich wysokość. Omówione zostały poszczególne elementy całego pakietu wynagrodzeń wraz z ich udziałem w wynagrodzeniu całkowitym. Dokładnie zostały także opisane indywidualne składniki pensji menedżerów oraz pakiet wynagrodzeń dla nowych pracowników Dell Computer Corporation. Na zakończenie przedstawione zostały kwoty wynagrodzeń poszczególnych menedżerów z podziałem na poszczególne składniki. Dane pochodzą z roku fiskalnego 2008, a przedstawiający je raport został opublikowany 2 czerwca 2008 roku. Artykuł zawiera 5 tabel i 1 wykres.
Jarosław Burdek

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".