Raport płacowy Sedlak & Sedlak 2018 Krakowskie Forum Wynagrodzeń Stefa premium Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników w 2018 roku

Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

Raport wskaźnikiHR 2019 zaproszenie

pozwala na porównanie 41 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Wynagradzanie za wkład nowym sposobem na strategię płacową - część II

14.12.2009 Renata Kucharska-Kawalec
Artykuł stanowi kontynuację cyklu poświęconego wynagradzaniu za wkład. Przedstawia jakie zmiany musi wprowadzić organizacja, aby wynagradzać rzeczywisty wkład pracowników. Pokazano jak powiązać płace i ich poszczególne składniki z wynikami analiz wkładu pracy. Zaprezentowano macierz, za pomocą której firmy mogą dostosować strukturę wynagrodzeń do potrzeb pracowników, zapewniając jednocześnie realizację strategicznych celów biznesowych. W artykule opisano również znaczenie i zastosowanie strategii wynagradzania za wkład w środowisku międzynarodowym. Dowodzi to, iż nowy system może być stosowany zarówno w małych, rozwijających się organizacjach, jak i potężnych, prężnie działających globalnych korporacjach. Artykuł zawiera 2 tabele i 2 rysunki.
Renata Kucharska-Kawalec

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się

Polub wynagrodzenia.pl

Udostępnij

Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".

Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Kontakt: [email protected]