Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Total rewards statement (TRS) - przykłady rozwiązań

26.10.2017 Radosław Sieczka
Artykuł jest jednym z kilku tekstów poświeconych total reward statement (TSR). Omówiono w nim przykłady rozwiązań w zakresie prezentacji danych o wynagrodzeniu. Przedstawiono również w jaki sposób przekazywać informacje na temat wynagrodzenia całkowitego (płaca podstawowa, premie, nagrody) oraz świadczeń dodatkowych takich jak samochód służbowy, telefon komórkowy, opieka medyczna, karnety do kina, teatru, na zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz wydatki na rozwój pracownika. W artykule znajdują się również wskazówki jakie dodatkowe informacje oprócz wyceny poszczególnych elementów pakietu należy umieścić w total reward statement.
Radosław Sieczka

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".