Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Przyszłość wynagradzania w wypowiedziach ekspertów

02.08.2010 Grzegorz Spólnik
Jednym z najtrudniejszych i najbardziej niewdzięcznych wyzwań jest przewidywanie przyszłych wydarzeń. Czy chcemy tego czy nie, planując jakiekolwiek posunięcia, szczególnie w biznesie i zarządzaniu, musimy jednak przyjąć pewne założenia co do rozwoju wypadków. Warto wtedy poznać, jakie opinie na ten temat mają inni, w szczególności specjaliści. Niniejszy tekst powstał na bazie wypowiedzi ekspertów do spraw wynagrodzeń, opublikowanych na stronach serwisu employeebenefits.co.uk w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Identyfikuje on główne problemy związane z nowoczesnym wynagradzaniem, oraz określa niektóre kierunki rozwoju zarządzania płacami.
Grzegorz Spólnik

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".