Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Programy motywacyjne oparte na akcjach w grupie TVN S.A.

29.03.2010
Stworzenie programu motywacyjnego, bazującego na akcjach, jest jednym z trudniejszych wyzwań, związanych z wynagrodzeniami. Niniejszy artykuł opisuje jakie rozwiązania zastosowała TVN S.A. w celu zmotywowania najwyższej kadry zarządzającej i kluczowych pracowników. W opracowaniu szczegółowo opisano dwa, funkcjonujące w spółce, plany motywacyjne, bazujące na akcjach TVN. Pierwsza część artykułu odnosi się do Programu Motywacyjnego I, wprowadzonego w końcu 2005 roku. Część druga dotyczy Programu Motywacyjnego II, którego wprowadzenie wiązało się z przejęciem przez TVN Grupy Onet.pl.

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".