Raport płacowy Sedlak & Sedlak 2018 Krakowskie Forum Wynagrodzeń Stefa premium Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników w 2018 roku

Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

Raport wskaźnikiHR 2019 zaproszenie

pozwala na porównanie 41 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Popularność świadczeń pozapłacowych wśród brytyjskich pracodawców w 2010 roku

23.05.2011 Konrad Nawrot
W artykule zaprezentowano główne wyniki raportu Employee Benefits Research 2011 z maja tego roku dotyczące różnego rodzaju benefitów świadczonych przez brytyjskich pracodawców. Skupiono uwagę na roli poszczególnych osób podejmujących decyzję o wysokości świadczeń dodatkowych, a także innych osób, które mają największy wpływ na ustalenia dotyczące benefitów. Scharakteryzowano również najpopularniejsze rodzaje świadczeń z podziałem na 4 kategorie: standardowe i elastyczne benefity, a także voluntary benefits oraz bonusy pochodzące z „poświęcenia” części płacy pracowników (salary sacriface). Ponadto, zwrócono uwagę na dostępność benefitów wśród brytyjskim firm z podziałem na te, które służyły wszystkim lub tylko części pracownikom. Artykuł zawiera 3 wykresy.
Konrad Nawrot

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się

Polub wynagrodzenia.pl

Udostępnij

Sprawdź również: Kalkulator PPK Pracowniczych Planów Kapitałowych

Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".

Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Kontakt: [email protected]