Zajmujesz się zawodowo wynagrodzeniami?
Zapraszamy Cię do strefy przeznaczonej dla profesjonalistów.

Stefa premium

Sprawdź co zyskasz wykupując pełny dostęp do naszego portalu

pozwala na porównanie 43 wskaźników w następujących obszarach

Artykuły

Motywowanie pracowników tymczasowych

12.06.2007 Grzegorz Spólnik
W artykule omówiono kwestię, o której wciąż bardzo rzadko możemy usłyszeć bądź przeczytać – motywowanie pracowników tymczasowych. Zawarto w nim podstawowe informacje związane z pracą tymczasową, które to w połączeniu z wynikami przeprowadzonych w ostatnich latach badań pozwalają na wyszczególnienie grup pracowników tymczasowych o zróżnicowanych motywacjach i kwalifikacjach. Każda z tych grup została opisana pod kątem możliwości nakłonienia ich do efektywniejszej pracy. Artykuł zawiera również propozycje sposobów motywowania, będące rozwiązaniami uniwersalnymi, dającymi się zastosować wobec wszystkich pracowników tymczasowych.
Grzegorz Spólnik

Materiał dostępny dla zalogowanych użytkowników premium.

Wykup dostęp premium portalu wynagrodzenia.pl


  • poznaj strefę premium poprzez dostęp testowy,
  • sprawdź jakie korzyści otrzymują użytkownicy premium,
  • wybierz opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej
Możesz za darmo przeczytać ten artykuł po dokonaniu pełnej rejstracji. Zarejestruj się
Przypominamy, że zgodnie z pkt 2.6 - 2.7 regulaminu kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie tekstów oraz danych portalu w innych celach niż do użytku osobistego wymaga pisemnej zgody redakcji.
Wynagrodzenie brutto - ile to jest netto?

Wszystkie podane w artykule stawki wynagrodzeń są kwotami brutto. Zawierają potrącane od pensji składki na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne oraz zaliczkę na podatek dochodowy od osób fizycznych. Kalkulator brutto - netto pozwala na szybkie przeliczenie podanych stawek na pensję, którą pracownik otrzyma "na rękę".